ההסמכה הבינלאומית היוקרתית ביותר בעולם בהערכות שווי
ASA Accredited Appraiser
עכשיו בישראל!

 

הביקוש לבעלי מומחיות בהערכות שווי גדל

לראשונה בישראל, מוצעת השתלמות מקצועית בהערכות שווי על בסיס תכנית ההסמכה של הלשכה האמריקאית למעריכי שווי Accredited Appraiser של הלשכה האמריקאית להערכות שווי ASA - American Society of Appraisers.

ניתוח הערכות שווי והבנתן תופסות חלק רגיש וחשוב בעבודתם של דירקטורים ובעלי תפקידים בשוק ההון הישראלי. הבנה מעמיקה של הערכות שווי מסייעת ללמוד רבות על החברה המוערכת, הסביבה העסקית בה היא פועלת, איתנותה, נקודות החוזק והחולשה שלה, מצב השוק בו היא פועלת וכן על יעדי ההנהלה, כפי שבאים לידי ביטוי בתחזיות.

ההשתלמות חיונית ובעלת אוריינטציה יישומית ובה מורחבת ההבנה הפרקטית של האורגנים השונים בחברה בתחומים שונים הנוגעים לתחומי עבודתם, ומוכרת כמחזקת את היבטי הממשל התאגידי בחברות.

 

הלשכה האמריקאית להערכות שווי היא הארגון היוקרתי ביותר בעולם בתחום הערכות השווי ומאגדת בתוכה את מעריכי השווי המקצועיים והמוערכים בעולם. הכרה מקצועית של ארגון ה- ASA נחשבת כיום להכרה המקצועית הבכירה בשוק מעריכי השווי העולמי.

 

תחום הערכות השווי הגלובלי נמצא בצמיחה מואצת, והביקוש לבעלי מומחיות פיננסית והיכרות עם הערכות שווי לצרכי עסקאות, דיווח כספי, מיסוי וצרכים משפטיים הולך וגובר בשוק ההון, בחברות ציבוריות, משרדי ראיית חשבון, בתי ההשקעות, בנקים ושחקנים פיננסיים אחרים, תאגידים ורשויות המדינה השונות.

 מסיימי ההשתלמות יקבלו תעודה ויוכלו להמשיך ללימודי ההסמכה של התוכנית היוקרתית.

 

בין יתרונות תכנית ההשתלמות בהערכות שווי ב- Fair Value 

  • ידע מעמיק ומבוסס בהערכות שווי

  • Case Studies ולקחים יישומיים

  • חומר מקצועי ברמה גבוהה

  • יחס אישי בקבוצות קטנות

  • הרצאות בעברית

 

ההשתלמות המקצועית והמעשית בהערכת שווי מספקת לנושאי משרה כלים פרקטיים רבים, אשר יסייעו רבות להבנה וניתוח הערכות שווי הרלוונטיות לעבודתם.

ההשתלמות תועבר בבית לינקולן 20, בקומה ה- 28, במשרדי שווי הוגן בתל אביב, על ידי צוות המומחים של חברת שווי הוגן, בראשותו של רו"ח אלי אלעל.

רו"ח אלעל, בעל ניסיון רב שנים באלפי הערכות שווי, מוסמך כמעריך שווי בכיר (ASA) מטעם הלשכה האמריקאית להערכות שווי ומכהן כנציגה בישראל

ובעל הסמכה כמנהל סיכונים פיננסיים (FRM) מטעם האגודה הבינלאומית למנהלי סיכונים (GARP).