המהנדס רן גרינברג- המוסמך כשמאי מכונות וציוד תעשייתי בכיר (ASA)
על ידי הלשכה האמריקאית לשמאים, יעמוד בראש מחלקת שמאות מכונות וציוד תעשייתי בקבוצת שווי הוגן.

 

רן גרינברג יעמוד בראש מחלקת שמאות מכונות וציוד תעשייתי של חברת שווי הוגן.

רן הינו מהנדס מכונות מאוניברסיטת תל אביב, מונה כשותף המנהל את מחלקת שמאות מכונות וציוד תעשייתי של קבוצת הייעוץ הכלכלי "שווי הוגן".

​גרינברג, מוסמך כשמאי בכיר בארגון השמאות האמריקאי (American Society of Appraisers (ASA, המאגד את מעריכי השווי המוערכים ביותר בעולם והוכרז כמומחה בתחום שמאות מכונות וציוד תעשייתי (Machinery and Technical Specialties (MTS).

גרינברג בעל תואר שני במנהל עסקים, ועובד כעשרים שנה בתעשייה בישראל, עם התמחות בציוד תעשייתי, ועבר השתלמויות רבות וארוכות בחברות תעשייה מובילות באירופה.

למחלקת שמאות ציוד בקבוצת שווי הוגן, מאגר נתונים גדול של עשרות אלפי הצעות, הזמנות ורכישת ציוד תעשייתי, מחירוני יצרני מכונות שונים וניתוח אינדקסים ממחירוני יצרני ציוד תעשייתי שונים לישראל.

מחלקת שמאות מכונות וציוד תעשייתי של שווי הוגן בראשותו של גרינברג, מציעה שירותי שמאות לדיווח כספי, לצרכי מיסוי, ערך ביטוחי, עסקאות ליסינג, הלוואות, חילופי בעלים, שותפויות, מכירת/קניית עסקים, מכירות פומביות ועוד.

לקבלת ערכת מידע

 

אם ברצונך לקבל פרטים נוספים בטלפון או באימייל, נא השאר פרטייך:

גם אנחנו לא אוהבים ספאם.​ אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לאיש, ולא לעשות בהם שום שימוש מלבד לספק לך את המידע שביקשת.