ניסיון שני: פוליפיד הגישה מסמכים להנפקה ראשונית בנאסד"ק

demo-attachment-69-circle

האם טכנולוגיית שחרור מושהה של תרופות שווה 400 מיליון דולר?

חברת פוליפיד, שמפתחת טכנולוגיית הובלת תרופות בשם PLEX-D, הגישה מסמכים לרשות ני"ע האמריקאית לשם הנפקה ראשונית של החברה (IPO) בבורסת נאסד"ק. הנתון המסקרן – השווי של פוליפיד לצורך ההנפקה, עדיין אינו מופיע.

פוליפיד רוצה לבצע ניסיון הנפקה שני לטכנולוגיה שלה, שמאפשרת שחרור מושהה של אנטיביוטיקה על פני מספר ימים ועד חודשים, ומשמשת בעיקר לטיפול בזיהומים בעצמות.

היתרון של החברה טמון במסלול שאליו הצטרפה לאחרונה. המסלול שנקרא QDIP מקנה לה עדיפות אצל מינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA), וגם דובדבן בדמות חמש שנים של בלעדיות בשוק. המטרה של ה-FDA היא לתת עדיפות למוצרים חדשים בתחום המחלות הזיהומיות.

פוליפיד נמצאת בשלב מאוד מתקדם בפיתוח הטכנולוגיה. המוצר שלה נמצא בשלב השלישי והאחרון של הניסויים מול ה-FDA בתחום של מניעת זיהומים אחרי ניתוחי לב בעצם החזה – זיהום שהם מהגורמים הנפוצים ביותר לתמותה לאחר הניתוח.

הנתונים מהניסויים בתרופה בשלב 2 שהתקיימו בישראל הצביעו על מניעה מוחלטת של זיהומים בעצם החזה בחולים שטופלו במוצר, במשך שלושה חודשים אחרי הניתוח.
למרות שהחברה הישראלית לא חושפת את שווי ההנפקה, הערכות מדברות על כך שפוליפיד תנסה להנפיק בנאסד"ק לפי שווי של 300 מיליון דולר, ולגייס 70 עד 100 מיליון דולר – כלומר שווי חברה של עד 400 מיליון דולר אחרי הכסף.

לקריאת המאמר המלא –

Shopping Basket

הרשמה לאתר

התחברות לאתר

עדיין לא נרשמת?