המלצות

demo-attachment-69-circle

אקדמיית שווי הוגן

לראשונה בישראל, מוצעת השתלמות מקצועית בהערכות שווי על בסיס תכנית ההסמכה של הלשכה האמריקאית למעריכי שווי Accredited Appraiser של הלשכה האמריקאית להערכות שווי ASA – American Society of Appraisers.

ניתוח הערכות שווי והבנתן תופסות חלק רגיש וחשוב בעבודתם של דירקטורים ובעלי תפקידים בשוק ההון הישראלי. הבנה מעמיקה של הערכות שווי מסייעת ללמוד רבות על החברה המוערכת, הסביבה העסקית בה היא פועלת, איתנותה, נקודות החוזק והחולשה שלה, מצב השוק בו היא פועלת וכן על יעדי ההנהלה, כפי שבאים לידי ביטוי בתחזיות.

ההשתלמות חיונית ובעלת אוריינטציה יישומית ובה מורחבת ההבנה הפרקטית של האורגנים השונים בחברה בתחומים שונים הנוגעים לתחומי עבודתם, ומוכרת כמחזקת את היבטי הממשל התאגידי בחברות.

ההשתלמות המקצועית והמעשית בהערכת שווי מספקת לנושאי משרה כלים פרקטיים רבים, אשר יסייעו רבות להבנה וניתוח הערכות שווי הרלוונטיות לעבודתם.

ההשתלמות תועבר בבית לינקולן 20, בקומה ה- 28, במשרדי שווי הוגן בתל אביב, על ידי צוות המומחים של חברת שווי הוגן, בראשותו של רו"ח אלי אלעל.

רו"ח אלעל, בעל ניסיון רב שנים באלפי הערכות שווי, מוסמך כמעריך שווי בכיר (ASA) מטעם הלשכה האמריקאית להערכות שווי ומכהן כנציגה בישראל ובעל הסמכה כמנהל סיכונים פיננסיים (FRM) מטעם האגודה הבינלאומית למנהלי סיכונים (GARP).

רו"ח משה משיח

(CFO סמנכ"ל כספים ובקרה, "דלק" חברת הדלק הישראלית)

"השתלמות זו שפכה הרבה אור על נושא הערכות השווי, לרבות היבטים מקצועיים מנחים. החומר בקורס היה מרוכז וממצה והתרגילים ברורים ומרחיבים את ההבנה המעשית בתחום מורכב, חשוב ומתפתח זה. אדגיש כי ניסיונו הרב של אלי אלעל והידע תרמו רבות בהעברת ההשתלמות בצורה מעניינת ומרתקת".

רו"ח שרון רייך

(מנהל אגף פיננסיים, סמנכ"ל בכיר, איילון אחזקות בע"מ, איילון חברה לביטוח)

"ההשתלמות בנושא הערכות שווי של חברת שווי הוגן הייתה מקצועית, ממצה ומקדמת. אלי אלעל העביר את החומר בצורה ברורה ומעניינת. הקורס היה מקיף ומעשי ונתן כלים חשובים להבנת הנושא".

רו"ח אוריאל וקסלר

(אוריאל וקלסר יועצים)

"ההשתלמות תרמה רבות, הלימוד המתודולוגי, הקורס האיכותי, אני מאוד מרוצה ומחכה לקורס ההמשך".

רו"ח עידן ארגמן

(חשב ראשי, מנהל מחלקת חשבות ודיווח בחברת "דלק")

"ההשתלמות בהחלט תרמה וחידדה את הנושאים, אני ממליץ על ההשתלמות, אשר הייתה מאוד פרקטית ומחדדת את ההבנה".

אברהם סלים

(מנהל צוות  רו"ח RSM, שיף הזנפרנץ ושות')

"ההשתלמות הקנתה כלים רבים בתחום הערכות השווי, זהו קורס מדהים, שנותן כלים רבים לאנשים שבאים עם ידע לא רחב בתחום הערכות השווי. מומלץ בחום".

שירלי הרוש

(מנהלת כספים, דלק מנטה קמעונאות)

"ההשתלמות תרמה רבות וחיברה לפרקטיקה עם ניתוחי חברות, האווירה והיחס היו טובים וזהו בהחלט קורס שמעשיר את הידע לכל איש כספים".

ליאור מאור סיריוס

(מנהלת יחידה כלכלית, "גדות")

"ההשתלמות תרמה רבות וחיברה אותי לפן החשבונאי של הנושא, בהשתלמות שמרו על מינון נכון בין תיאוריה ותרגול. אלי העביר את החומר בצורה מאוד מעניינת, הסביר בצורה ברורה ושילב בהמון הומור. חשוב לציין שאורי תרם המון לחידוד נקודות חשובות".

אילן שפיר

(מנהל המחלקה הכלכלית, דלק ישראל)

"ההשתלמות תרמה רבות להבנה של הערכות השווי, הן במבט המקרו והן בהיבט המיקרו של התהליך".

_אורליצקי_logo.jpg

אילנית אלמקיאס

(מנהלת מחלקה כלכלית במשרד עורכי דין, "ליאון אורליצקי ושות'")

"ההשתלמות תרמה לי רבות, בעיקר בגלל ההיבטים היישומיים. אלי אלעל הפגין ידע ומקצועיות רבה. השיעורים הועברו עם יחס אישי, חם ואדיב ובליווי צוות מקצועי. מחכה לפתיחת הקורס המתקדם בסוגיות מתקדמות למנהלים ודירקטורים".

ברק קרן

(מנהל מימון פרויקטים, "שפיר")

"ההשתלמות תרמה בצורה משמעותית להבנת תחום הערכות השווי. הקורס מצוין ונותן גם טיפים כגון שאלות שיש לשאול את מעריך השווי – מומלץ".

חיים טבוך

(סמנכ"ל חשבות, IDB)

"הקורס מעניין, מעשיר מאוד ונותן פרספקטיבה רחבה על הדרך לבחון הערכות שווי. בקורס שמים דגש מהן השאלות שיש לשאול בכדי לבחון את סבירות העבודה של מעריכי השווי. חובה לכל דירקטור, על מנת שיוכל לעשות את עבודתו נאמנה – מומלץ מאוד".

חיים מזוז

(סמנכ"ל כספים, "רפק")

"ההשתלמות תרמה רבות להבנה של עבודות מעריך השווי. אלי אלעל ואורי שמו דגש על קריאה והבנה של עבודות השווי. השיעורים היו פרטניים, מקצועיים ושיתופיים".

לוטם שני לויטן

(חשבת, "רפק")

"ההשתלמות תרמה מאוד להבנת תחום הערכות השווי, במהלכו קיבלנו CASE STUDY אשר דימה את המציאות ותרם רבות להבנה ויישום החומר הנלמד".